İkinci El

Burası kullanılmış koordinat ölçme makinelerinin satılabilmesi için oluşturulmuş c2c (müşteriden-müşteriye) duyuru portalıdır.

CMM Market, satıcısı cmmmarket olmayan ve satışı yapılmak istenen ürünün sadece duyurulmasını sağlayan bir platform olup, yapılan ticaret ile ilgili bir ilgisi ya da bağı bulunmamaktadır. Sunulan ürünlerin garantisini sağlamaz, durumları hakkında gerekli teknik incelemeyi yapmadan bir yorumda bulunamaz. Yapılan ticaretten bir komisyon almaz ve ücret talep etmez.

Ürün veya sistemlerin muayene ya da eksper hizmeti gibi servis hizmetlerinin talep edilmesi halinde ilgili teknik incelemeyi yaparak rapor sunabilir. Ayrıca yine talep edilmesi halinde devreye alma, kalibrasyon, servis gibi hizmetlerini gerçekleştirebilir, gerçekleştirilen servis hizmeti sonrası sisteme garanti verebilir. Yapılan tüm işlemler konusunda eğitimini almış, yetkili ve sertifikalı teknik mühendisler tarafından yapılmakta olup, hizmet sonrası ilgili belgeler sunulmaktadır.

CMM Market, 2012 yılından bu yana kullanılmış cihazları kendi bünyesine alıp, modernizasyonunu yaptıktan sonra garantili olarak, tüm satış sonrası hizmetlerini de üstlenerek teslim etmeye devam etmektedir. Ürün portföyü hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. info@cmmmarket.com

2. el ares atos calypso camio cm cmm cmm doğrulama cmm eğitim cmm kurs cmm kurulum cmm okulu cmm program cmm servis cmm taşıma cmm yazilim coord3 dea dmis eos faro fikstür hexagon ikinci el ikincielcmm joystick kamerali olcme kreon lk metris metrolog mitutoyo mora nikon optik tarama pc-dmis perceptron ph10 ph20 prob probe qmark range-vision renishaw revo scanner tesa tp20 tp200 tutor video olcum wenzel zeiss zeiss rds zeiss vast xxt

Başa dön