Hakkımızda

CMM Market, 2012 yılından bu yana kullanılmış cihazları kendi bünyesine alıp, modernizasyonunu yaptıktan sonra garantili olarak, tüm satış sonrası hizmetlerini de üstlenerek teslim etmeye devam etmektedir. Ürün portföyü hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. info@cmmmarket.com

Ürün veya sistemlerin muayene ya da eksper hizmeti gibi servis hizmetlerinin talep edilmesi halinde ilgili teknik incelemeyi yaparak rapor sunabilir. Ayrıca yine talep edilmesi halinde devreye alma, kalibrasyon, servis gibi hizmetlerini gerçekleştirebilir, gerçekleştirilen servis hizmeti sonrası sisteme garanti verebilir. Yapılan tüm işlemler konusunda eğitimini almış, yetkili ve sertifikalı teknik mühendisler tarafından yapılmakta olup, hizmet sonrası ilgili belgeler sunulmaktadır.

Ayrıca ilan vermek isteyenler için kullanılmış koordinat ölçme makinelerinin satılabilmesi için oluşturulmuş c2c (müşteriden-müşteriye) duyurusunu yapabilir. CMM Market, kendi satmadığı ve satışı yapılmak istenen ürünün sadece duyurulmasını sağlamış ise; yapılan ticaret ile ilgili bir ilgisi ya da bağı bulunmamaktadır. Sunulan ürünlerin garantisini sağlamaz, durumları hakkında gerekli teknik incelemeyi yapmadan bir yorumda bulunmaz.

Başa dön